برش هاچهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

وصیت نامه شهید مهدی قاضی خانی

کلام شهیدان: فرازی از وصیت نامه شهید سلیمانی : شهدا را در چشم، دل و زبان خود بزرگ ببینید، همانگونه که هستند. فرزندانتان را با نام آنها و تصاویر آنها آشنا کنید.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اینجانب «مهدی قاضی خانی» در مورخ ۳۰/۸/۹۴ در ساعت شش صبح وصیت نامه خود را نوشته ام. نمی دانم چگونه شروع نمایم. مرا ببخشید. این که خداوند متعال به این بنده حقیر نظر لطف و کرامت داشته، (در حالی که) بنده خوبی برای او نبوده و نیز فرزند اهلی برای پدر و مادر عزیزم نبودم.

از خداوند بزرگ و پدر و مادرم عاجزانه می خواهم مرا ببخشند و ما را حلال بنمایند. و از پدر و مادر می خواهم بسیار مرا دعا نموده و نیز در برابر سختی ها صبر و به خداوند بزرگ توکل کنند.

و نیز از همسر عزیز و مهربانم؛ کوه صبر و تحمل و کوه انصاف؛ به حق، او از من صبر و گذشت بالایی دارد که این سال ها بنده حقیر را تحمل و در برابر سختی ها یاری نموده، از او می خواهم که مرا حلال نموده و در تربیت فرزندان مان بسیار کوشا بوده که می دانم او فردی بسیار بزرگ و دارای صبر و گذشت فراوان است و عاجزانه درخواست می کنم فرزندان مان را در حفظ قرآن و اسلام و شهدا هدایت و تربیت کند که خداوند بزرگ در این کار او را هدایت خواهد کرد.

لازم به ذکر می دانم که از تمامی دوستان و فامیل و هم رزمان عزیزم و خواهران و برادران دینی ام چند نکته مهم را اهمیت دهند:

عاجزانه درخواست کنم که بسیار به نماز اول وقت و احترام به پدر و مادر اهمیت دهند و چند توصیه ای از بنده حقیر:

بسیار به پدر و مادر احترام کنید و به دیدار اقوام و دوستان بروید. از فقرا و نیازمندان دل جویی کنید. قرآن را سرلوحه زندگی قرار بدهید.

در خط شهدا و امام شهدا حرکت کنید و گوش به فرمان ولی امر زمان باشید و رهبر عزیزمان را در این راه تنها نگذارید تا پرچم را به صاحب اصلی برسانند.

اگر امنیت هست در این مملکت، مدیون شهدا و کمک های رهبر عزیزمانیم. خداوند عمر با عزت به او عطا فرماید.

اگر من در این راه حق و خداپسند قدم گذاشتم، مطمئن باشید برای رضای خدا و رسول خدا (ص) بوده و می خواهیم به دشمنان اسلام ثابت کنیم که ما برای رضای خداوند و کمک رساندن به اهل بیت (ص) و رسول الله (ص) از تمامی جان و مال و همسر و فرزندان مان خواهیم گذشت و نمی گذاریم که دشمنان خدا و اهل بیت (ص) به این اسلام ناب محمدی ضربه بزنند که این کار (فداکاری) را امام حسین (ص) برای اسلام نموده و تمام دار و ندار خود را در راه اسلام و خداوند فدا نمود و از او الگو گرفته ایم. اگر من گناهکار در این کار خداپسندانه قدم گذاشتم، [می خواهم] فردای قیامت در نزد خدا و رسولش سرافکنده نباشم.

رسول خدا (ص) فرمودند: اگر مسلمانی صدای مسلمانی را بشنود و به او کمک نکند، او مسلمان نیست.  به امام حسین (ص) ثابت کنیم که تا خون در رگ هایمان جریان دارد، نمی گذاریم به خواهرت، عمه مان زینب اهانت شود.

ای خواهران و برادران؛

بدانید سوریه خط مقدم ما بوده و اگر ما در آنجا حضور داریم، بدانید که هدف دشمنان رسیدن به ایران است. نگذارید بین شما و اسلام جدایی بیاندازند که اگر موفق شوند، شما را به فنا می کشند.

گوش به فرمان رهبر عزیزمان باشید تا از فتنه زمان در امان باشید و نگذارید روی افکار و عقاید شما کار کنند. نگذارید خون شهدا پایمال شود که فردای قیامت همه ما مسئول و جوابگو باشیم.

والسلام علیکم

بنده حقیر- مهدی قاضی خانی

به این پست امتیاز دهید.
حتما بخوانید:  وصیت شهید عبد الله میثمی به طلاب و روحانیون

مطالب زیر رو هم از دست ندید…

نظرات و ارسال نظر