برش هاچهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

وصیت نامه شهید سید مجتبی علمدار

کلام شهیدان: فرازی از وصیت نامه شهید سلیمانی : شهدا را در چشم، دل و زبان خود بزرگ ببینید، همانگونه که هستند. فرزندانتان را با نام آنها و تصاویر آنها آشنا کنید.

بسمه تعالی

وصیت می‌کنم مقدار دارایی ناچیزی که دارم غیر از ثلث آن، مابقی به همسرم سیده فاطمه موسوی برسد و از ایشان تقاضا دارم نهایت توان خود را برای بهتر تربیت کردن تنها بازمانده‌ام؛ یعنی دختر عزیزم سیده زهرا علمدار به کار بگیرند و از خداوند منان برای ایشان و دخترم طلب توفیقات وافر الهی را دارم.

از همسر عزیزم تقاضا دارم این بنده‌ی حقیر سراپا گناه را در کوتاهی و قصور و تقصیرات مورد عفو و بخشش خود قرار دهد؛ چرا اینکه خداوند عفو کنندگان را دوست دارد.

همین‌طور از یادگارم می‌خواهم از اینکه برای او پدر خوبی نبودم مرا ببخشد. خداوند به ایشان مقامات عالی و دنیوی و اخروی عنایت فرماید. از پدر و مادرم نیز طلب عفو و بخشش می‌نمایم. همین طور از کلیه کسانی که به نحوی حقی گردن حقیر دارند، به خاطر خداوند بخشنده‌ مهربان از این بنده‌ آلوده درگذرند.

وصیت می‌کنم مرا در گلزار شهدا ساری دفن کنند و تنها امید من که همان دستمال سبزی است که همیشه در مجالس و محافل مذهبی همراه من بوده و به اشک چشم دوستانم متبرک شده را بروی صورتم بگذارند و قبل از آن که مرا در قبر بگذارند، مداحی داخل قبرم برود و مصیبت جده غریبم فاطمه‌ زهرا (س) و جد غریبم حسین (ع) را بخواند و از مستمعین گرامی می‌خواهم که اشک چشمشان را داخل قبر من بریزند تا در ظلمت قبر نوری شود و این را باور کنید که از اعماق قلبم می‌گویم من از ظلمت قبر و فشار قبر خیلی می‌ترسم.

شما را به حق پنج تن آل عبا تا می‌توانید برایم دعا کنید و نماز شب اول قبر برایم بخوانید و زمانی که زیر تابوت مرا گرفتید و به سوی آرامگاه می‌‌برید تا می‌توانید مهدی فاطمه (عج) را صدا بزنید.

کی واهمه دارد ز مکافات قیامت آنکس

 که بود در صف محشر به پناهت

 ۱۳۷۴/۴/۱۳

به این پست امتیاز دهید.
حتما بخوانید:  کتاب علمدار؛ درباره شهید سید مجتبی علمدار

مطالب زیر رو هم از دست ندید…

نظرات و ارسال نظر