برش هاچهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

وصیت نامه شهید حمید سیاهکالی مرادی

کلام شهیدان: فرازی از وصیت نامه شهید سلیمانی : شهدا را در چشم، دل و زبان خود بزرگ ببینید، همانگونه که هستند. فرزندانتان را با نام آنها و تصاویر آنها آشنا کنید.

بسمه تعالی

با سلام و صلوات بر محمد(ص) و خاندان پاکش که شرف کون و مکان هستند و ما منتعم از این می ناب لایزال که موجب رشته ی وصل ما به این حبل متین و تکامل ما توسط این حصن حصین و ممزوجی از ولایتشان در وجود ما عجین و خدا را شکر بر این نعمت الهی که ما را فرا گرفته و غرق در آن شده ایم. ان شاءالله …

اینجانب حمید سیاهکالی مرادی فرزند حشمت الله لازم دیدم تا چند جمله ای را من باب درد دل در چند سطر مکتوب نمایم.

ابتدا لازم است تا بگویم که نوشتن این وصیت نامه از مقدمات خیر حاصل گردیده و آن شرف ناموس خدا، اسوه صبر و تقوا، زینت ارض و سماء ، عقیله عقلا ، حضرت زینب (سلام الله علیها) است. زیرا دفاع از حرمین و مظلومیت مسلمانان را بر خود واجب می دانم و سعادت خود را خط مشی این خانواده (ع) می دانم و  از خداوند می خواهم تا مرا در این راه ثابت قدم بگرداند. ان شاءالله .

آنچه این حقیر تا کنون در زندگی خویش فهمیده ام [این است که] کج فهمی ها و درشت فهمی ها و بی بصیرتی [عامل سقوط] انسانهایی است که یا این خانواده را درک نکرده اند و در هیچ برهه ای در کنارشان قرار نگرفته اند و یا ظاهرا در کنارشان بوده اند؛ ولی در صحنه های حساس میدان را خالی کرده اند و یا مانعی بودند در این مسیر .

آنان که [در رکاب اهل بیت] ماندند از دین داری به دین یاری رسیده بودند و فهم  درک کرده بودند که این مسیر تنها راه رسیدن به خداست و عامل انحراف بشریت دور ماندن و کور ماندن از راه و از نور هدایت است.

وای از روزی که آنان که ولایت دارند، قدر آن را ندانسته و بی راهه بروند؛ زیرا تا مادامی که پشتیبان ولایت باشیم و ره رو این مسیر، همیشه سرافرازیم و نوک پیکان ارتش و سپاه ولی عصر (عج ) [خواهیم بود]. ان شاالله… زیرا نقطه قوت ما ولایت است و نقطه ضعف ما نیز بی توجهی به این امر [می باشد]؛ زیرا ما آنچنان که لازم است باید به حدود و ثغور آن توجه کرده و خود را ذوب در این امر بدانیم.

اما می نویسم تا هر آنکس که می خواند یا می شنود بداند؛ شرمنده ام از این که یک جان بیشتر ندارم تا در راه ولی عصر (عج ) و نایب بر حقش امام خامنه ای ( مدظله العالی) فدا کنم و با یقین به این امر که خونم موجب سعادتم می شود و تعالی روح و شرابی است طهور که به قول حضرت علی اکبر(ع) شیرین تر از عسل. می روم تا به تأسی از مولایم اباعبدالله (ع) با خدایم عشق بازی کنم تا فانی در خدا شوم.

اما یک نکته و آن این است اگر در حال حاضر در جبهه سخت، تعدادی از برادران در حال جهادند، دلخوش هستند که جبهه فرهنگی که عقبه هست ، عقبه ای که تداوم جبهه سخت را شامل می شود و عامل اصلی جهادگرانِ جبهه سخت می باشد، توسط تمامی جوانان رعایت می شود و امید است که خواهران در این زمینه با حفظ حجابشان پیشگام این جبهه باشند. ان شاءالله …

اما به نظر این حقیر هیچ چیز بالاتر از حسن کلام و حسن رفتار نیست در عموم جامعه و مخصوصاً در بین نظامیان و بالاخص در میان پاسداران حریم ولایت.

اما در جمله آخر می نویسم آنچه که در این دنیا از مادیات دارم من باب گذران زندگی به اذن همسرم باشد تا بتواند امورات زندگی [را مدیریت] کند. ان شاءالله.

و در آخر هر کس که این متن را می خواند و یا می شنود ان شاالله که این حقیر سراپا تقصیر را حلال نماید.

همیشه یادتان را من به هنگام نظربازی

 ز رخسار علی جویم و این است اوج طنازی

همیشه با لبت آرام می خندم و با چشمان تو مستم

قسم خوردم به جان تو که پای رهبرم هستم

همیشه خار بودم من به چشم دشمن ناپاک

خدا را شکر در راهت به خون افتاده ام بر خاک

وکفی بالعلم ناصرا

حمید سیاهکالی مرادی

۱۳۹۴/۰۸/۱۹

نکته: برخی کلمات وصیت نامه ضمن وفاداری به اصل وصیت نامه، ویرایش متنی شده است.

به این پست امتیاز دهید.
حتما بخوانید:  وصیت نامه شهید رحمت الله کرد نیرسی

مطالب زیر رو هم از دست ندید…

نظرات و ارسال نظر