برش هاشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

امام زمان در وصیت نامه شهدا

کلام شهیدان: مقام معظم رهبری: ما در بیان زندگی‌نامه‌ی شهیدان سعی کنیم خصوصیّات زندگی اینها و سبک زندگی اینها و چگونگی مشی زندگی اینها را تبیین کنیم، این مهم است.

شهید عباس کردانی

خواهران و برادرانم به تسلیت گویندگان تبریک و تهنیت گویند چرا که من شهیدم و امیدوارم هنگام ظهور و قیام حجت ابن الحسن (ع) بیایم با سپاهی از شهیدان بازگردم.

شهید محسن گلستانی

سعى كنيد خودتان را چنان بسازيد كه آمادگى ظهور حضرت مهدى (عج) را داشته باشيد. 

شهید سید حمید میر افضلی

و حال ،شما ای سرور و آقا و مولای من !   به حرمت آن لحظه ها و ثانیه های مقدّسی که مخلصان در جبهه ها، شما را به صورت عینی مشاهده می کنند، قَسَمتان می دهیم که ما را شفاعت کنید. ما را به درگاه ایزد رحمان که لحظه ای روا مَدارد بر ما،آن ننگی  را که تاریخ از کوفیان یاد می کند که حتی وحشت داریم از تصور آن و تکرار تجربه ی تلخ آن ها …  و خدا ، روا ندارد به امت ما این گونه زیستن را … پس ؛ شما ای مولای من! یاری مان دهید بر ثبوت قدم در پیروی خالصانه  از نائب برحق خود.

 بدانید ای آقای من ، تا توجه و عشق و دوستی و عنایات شما حاکم  بر انگیزه و عمل و احوال ما باشد، نه آمریکا می تواند غلطی بکند با راه اندازی  جنگ خارجی اش، و نه شریح قاضی می تواند سستی ایجاد کند در ایمان و  یقین ما با فتوای شرعی اش.

شهید علی صیاد شیرازی

 پروردگارا! رفتن در دست توست. من نمی دانم چه موقع خواهم رفت، ولی می دانم كه از تو باید بخواهم مرا در ركاب امام زمانم قرار دهی و آن قدر با دشمنان قسم خورده ات بجنگم تا به فیض شهادت برسم.

شهید شیر علی سلطانی

اگر ریختن خون ناقابل من فرج مولایم امام زمان را نزدیک‌تر مى‌کند پس اى خمپاره‌ها خونم را بریزید.

 به امید دیدار در بهشت موعود، کنار دست امام حسین (ع) وهمه خوبان عالم.

شهید علی رضا کریمی

من با قلبی روشن، خون خود را برای اسلام می ریزم و پیام می رسانم که با جاری شدن خونمان است که حکومت ما نورانی تر و به حکومت عدل صاحب الزمان (عج) متصل می شود . امیدوارم که حکومت ما زمینه ساز انقلاب امام مهدی (ع) باشد .

شهید علی منیف اشمر

مولای‌ من‌! یا صاحب‌ الزمان‌(عج‌)! چه قدر آروز داشتم‌ که‌ شهادتم‌ در مقابل‌ دیدگان‌ و وجود مبارک‌ شما باشد؛ ولی‌ طولانی‌ بودن‌ غیبت‌ شما و اشتیاق‌ من‌ به‌ مولا و سرورانم‌ و اجداد پاکت‌، موجب‌ شد که‌ نتوانم‌ بیش‌ از این‌ در انتظار بمانم‌. از خداوند می‌خواهم‌ که‌ با این‌ شهادت‌، اجر شهادت‌ در رکاب‌ شریف‌ شما را به‌ من‌ عطا فرماید.

شهید محمد تقی سالخورده

سلام بر  م ح م د، سلام بر منتظری که منتظران زیادی در انتظار اویند، منتظری که منتظر است تا منتظرانش به خود آیند.

به این پست امتیاز دهید.
حتما بخوانید:  زندگی نامه شهید علی صیاد شیرازی

مطالب زیر رو هم از دست ندید…

نظرات و ارسال نظر