برش هاسه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

کار برای خدا در بیان شهید عبد الله میثمی

کلام شهیدان: امام خمینی (ره): ما برای درک کامل ارزش و راه شهیدان مان فاصله طولانی را باید بپیمائیم و در گذر زمان و آیندگان آن را جستجو نمائیم.

کار برای خدا  در بیان شهید عبد الله میثمی

اگر می خواهید امکانات تان بیشتر شود، حوزه کار را بیش تر کنید. باید خدایی بیاندیشیم نه مادی.

نباید روی آن چیزی که در دست مان هست حساب کنیم، بلکه باید روی آنچه دست خداست حساب کنیم.

فکر نکنیم توان ما به اندازه امکانات موجود در دست مان است، توان ما به همان اندازه ای است که به خدا متکی هستیم. هر اندازه از خدا جدا شویم و برای خود کار کنیم، اگر امروز خسته نشویم، فردا خسته خواهیم شد.

این اتصال را بیشتر کنیم و نشانه اش این است که همدیگر را بپوشانیم و از یکدیگر حمایت کنیم.  هم چنان که در عملیات والفجر ۸ علت پیروزی ما همین بود که همدیگر را پوشاندیم.

لشکر ۲۵ کربلا، تمام امکاناتش را برای کمک به لشکر ۲۷ حضرت رسول (ص) فرستاد. او فکر نمی کرد محور من در خطر است، محور اسلام در خطر است. این روح اگر در ما زنده شود، خیلی کار بزرگی است. شما هم سعی کنید این را در خودتان ایجاد کنید و هم در تبلیغات. اگر ما همدیگر را بپوشانیم، خداوند با رحمت خود ما را خواهد پوشاند.

کتاب تنها ۳۰ ماه دیگر، نوشته: مصطفی محمدی، ناشر: فاتحان، تاریخ چاپ: ۱۳۹۰- سوم؛ ص ۱۴۲

به این پست امتیاز دهید.
حتما بخوانید:  شهید علی سیفی؛ روحانی رزمی تبلیغی

مطالب زیر رو هم از دست ندید…

برچسب‌ها

انفاق و دست به خیری در سیره شهدا برش ها خاطرات شهید میثمی خاطرات عشق شهدا به امام حسین خاطرات عشق شهدا به حضرت زهرا خاطرات عشق شهدا به روضه های حضرت زهرا خاطرات عشق شهدا به روضه های کربلا زندگی نامه شهدا سیره اخلاقی شهدا سیره اقتصادی شهدا سیره اهل بیت سیره تبلیغی شهدا سیره تهذیبی شهدا سیره خانوادگی شهدا سیره شهدا سیره شهید میثمی سیره عبادی شهدا سیره علمی شهدا سیره فرهنگی شهدا سیره مدیریتی شهدا شهدا و حضرت زهرا شهداي شاخص شهدای استان اصفهان شهدای استان تهران شهدای استان کرمان شهدای توصیف شده توسط رهبر انقلاب شهدای روحانی شهدای شهر اصفهان شهدای فاطمی شهید جلال افشار شهید حسن باقری شهید سید حمید میر افضلی شهید عبد الله میثمی شهید علی سیفی شهید میثمی عشق و ارادت شهدا به حضرت فاطمه عنایات و کرامات شهدا فرماندهان شهید معرفی کتاب های دفاع مقدس نوجوانی های شهدا وصیت نامه وصیت نامه شهدا کتاب خط عاشقی 2 کتاب شهید میثمی کتاب های دفاع مقدس
نظرات و ارسال نظر