برش هاسه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب برای شهادت شهید عماد مغنیه

کلام شهیدان: فرازی از وصیت نامه شهید سلیمانی : شهدا را در چشم، دل و زبان خود بزرگ ببینید، همانگونه که هستند. فرزندانتان را با نام آنها و تصاویر آنها آشنا کنید.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

برادر عزیز جناب حجة‌الاسلام آقای سیدحسن نصرالله

شهادت برادر مجاهد مخلص و فداکار آقای حاج عماد مغنیه برای خود او که سراپا عشق و شور جهاد فی سبیل الله بود، فوزی عظیم و سرانجامی سعادت بار است و برای ملت لبنان که چنین مردان بزرگی را پرورده و به عرصه‌ی آزادی خواهی و مبارزه با ستم، تقدیم کرده، مایه‌ی سرافرازی و سربلندی است.

فقدان این مرد آزاده‌ی فداکار و برجسته، اگرچه برای همه‌ی انسان های شریف و همه‌ی آنان که او را می‌شناختند، به ویژه برای والدین و همسر و فرزندان عزیز و دیگر کسان و یارانش دردناک است، ولی زندگی و مرگ انسان هائی مانند او، حماسه‌ای است که ملت ها را بیدار می کند و به جوانان الگو می دهد و افق های روشن و راه رسیدن به آن را برای همه ترسیم می نماید.

صهیونیستهای خون خوار و جنایت کار بدانند که خون مطهر شهیدانی همچون عماد مغنیه، صدها عماد مغنیه می‌آفریند و مقاومت در برابر ظلم و فساد و طغیان را دوچندان می کند.

مردانی چون این شهید بزرگوار زندگی و آسایش و بهره‌مندی های مادی خود را در راه دفاع از مظلوم و مبارزه با ظلم و استکبار فدا کردند و این ارزش والائی است که همه‌ی وجدان های انسانی در برابر آن سر تعظیم فرود می‌آورند.

رضوان خدا بر او و بر همه‌ی مجاهدان راه حق باد.

من، این شهادت بزرگ را به شخص شما و به خانواده‌ی گرامیش و به جوانان سرافراز حزب‌الله و مقاومت و به همه‌ی ملت لبنان تبریک و تسلیت می گویم.

والسلام علیه و علیکم و رحمةالله

سیدعلی خامنه‌ای

۲۵ بهمن ۱۳۸۶

به این پست امتیاز دهید.
حتما بخوانید:  اخلاق هیئت داری شهید احمد مکیان

مطالب زیر رو هم از دست ندید…

نظرات و ارسال نظر